آیا فی مابین کاشت گیسو و بیماری های قلبی رابطه ای وجود دارد؟

در مردان با ریزش مو جلوی راز , خطر احتمال بیماری کرونری تجميل الانف 9 درصد , نسبت به اشخاص عادی بیش تر است . نسبت اضافه از افراد عادی است . این مطالعات نشان می‌دهد افراد طاسی که فشار خون بالا داشته باشند نزدیک به دو برابر نسبت به افراد عادی احتمال دارد خطر بیماری قلبی را تجربه کنند . همچنین افراد طاسی که کلسترول بالا دارا‌هستند سه برابر بیش تر از افرادی که کلسترول بالا دارا هستند و غیر طاس می باشند احتمال تجربه کردن بیماری های قلبی را خواهند داشت .

ولی این شایعه ها از کجا آب می خورند؟
به عقب رفتن مو یکی از نشانه های است که نشان می دهد خطر ابتلا به بیماری قلبی ارتقاء یافته است . پایانی مطالعاتی که در یکسری سال قبل در زمینه ی ریزش مو در مردان شده است , نشان از این دارد که اشخاصی که در تاج رمز خویش در گیر طاسی هستند در حدود سی و شش درصد نسبت به دیگرافراد , بیشتر در معرض بیماریهای قلبی عروق کرونر قرار میگیرند .
این مطالعات که در حدود یازده سال , و بر روی بیش تر از بیست و دو هزار مرد صورت گرفت , نشان می دهد که ریزش مو در اشخاص ارتباط مستقیمی با فشار خون و کلسترول بالا داراست و هر چه میزان این دو فاکتور عمده باشد , میزان ریزش مو نیز بخش اعظم است .
از دستاورد های این مطالعات شناسایی ترازو خطر ابتلا به بیماری قلبی در مردان در تمام سنین و الگوی های گوناگون طاسی بود .

این مطالعه دربین اشخاص سنین 40 تا 84 و از در بین بررسی 19112مورد بیمار قلبی عروق کرونر بر روی بیماری عروق کرونر قلب شکل گرفت و این استدلال‌ها هر شش ماه سال در افراد آیتم سنجش قرار می گرفتند . این مطالعه نشان می‌دهد که مردانی که تاج رمز آن ها به طور کامل طاس است بیشتراز 36 درصد خطر احتمال بیماری کرونری دارا هستند . افرادی که ریزش موی تاج سر آنان متوسط است در حدود 32 درصد خطر احتمال به بیماری قلبی دارا هستند و اشخاص با طاسی خفیف 23 درصد احتمال وقوع خطر هجوم قلبی را خواهند داشت .

در مردان با ریزش گیسو جلوی راز , خطر احتمال بیماری کرونری 9 درصد , نسبت به افراد معمولی عمده است . نسبت عمده از افراد عادی است . این مطالعات نشان می‌دهد افراد طاسی که فشار خون بالا داشته باشند در حدود دو برابر نسبت به اشخاص معمولی احتمال دارد خطر بیماری قلبی را تجربه کنند . همچنین اشخاص طاسی که کلسترول بالا دارا هستند سه برابر بیش تر از اشخاصی که کلسترول بالا دارا‌هستند و غیر طاس می‌باشند احتمال تجربه کردن بیماری های قلبی را خواهند داشت .

کاشت مو ارگانیک , کاشت مو , بهترین راءس کاشت گیسو

کاشت مو بی تقصیر است!
همان گونه که پژوهش ها بالا نشان اعطا کرد , تا کنون هیچ جور دلایل خاصی از کاشت موی بر روی قلب مشاهده نشده است . مهم ترین فاکتور , طاسی و اما دسته آن است . اکثری از اشخاصی طاسی که مبادرت به کاشت موی می کنند باید دریابند که طاسی آن‌ها نشانه ای از خطر احتمال بیماری های قلبی است . در حالتی‌که در دور و بری ها خویش شخصی را دیدید که مبادرت به کاشت موی کرده و بعداز تعدادی وقت به بیماری قلبی دچار شده است . بدانید که هیچ ارتباط ای فی مابین بیماری قلبی و عارضه ها کاشت مو وجود ندارد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *